ΤΡΙΤΗ
5.30-7 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β-Δ Σαλπέας
8-9 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΝΔ
8.30-10 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
ΤΕΤΑΡΤΗ
2.30-4 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡ. Ε-ΚΛΕΙΩ Σαλπέας
4-5.30 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
5.30-7 μ.μ. ΠΟΡΦΥΡΑΚΙΑ-ΘΑΛΕΙΑ Σαλπέας
6-7 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ ΣΝΔ
7-8.30 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Γυμνάσιο
7-9 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΝΔ
ΠΕΜΠΤΗ
2.30-4 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Γυμνάσιο
4-5 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ Σαλπέας
3.45-5.15 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡ. Ε-ΚΛΕΙΩ Γυμνάσιο
5.30-7 μ.μ. ΚΟΡΑΣ. Δ-ΠΑΓΚΟΡ. Β Γυμνάσιο
8-9 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΝΔ
8.30-10 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2.30-4 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ Σαλπέας
4-5.30 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
3.30-5 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β Γυμνάσιο
5-6.30 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡ. Ε-ΚΛΕΙΩ Γυμνάσιο
5.30-7 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
6.30-8 μ.μ. ΚΟΡΑΣ. Δ-ΠΑΓΚΟΡ. Β Γυμνάσιο
8-9 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΝΔ
ΣΑΒΒΑΤΟ
9-10.15 π.μ. ΠΟΡΦΥΡΑΚΙΑ Σαλπέας
9-10.30 π.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β Σαλπέας
10.15-11.30 π.μ. ΘΑΛΕΙΑ Σαλπέας
10-11 π.μ. BABY VOLLEY Σαλπέας
11.30-1 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ Σαλπέας
1-2.30 μ.μ. ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Γυμνάσιο
2.30-4 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Ε-ΚΛΕΙΩ Γυμνάσιο
4.30-6 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
6-7.30 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ-ΠΑΓΚΟΡ. Β Σαλπέας
ΚΥΡΙΑΚΗ
10.15-11.30 π.μ. ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Γυμνάσιο
11.30-1 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α-Β Γυμνάσιο
11.45-12.45 μ.μ. BABY VOLLEY Σαλπέας
1-2.15 μ.μ. ΠΟΡΦΥΡΑΚΙΑ Σαλπέας
2.15-3.30 μ.μ. ΘΑΛΕΙΑ Σαλπέας
3.30-5 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
5.30-7 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β-Δ Σαλπέας
8-9 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΝΔ
8.30-10 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
ΤΕΤΑΡΤΗ
2.30-4 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡ. Ε-ΚΛΕΙΩ Σαλπέας
4-5.30 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
5.30-7 μ.μ. ΠΟΡΦΥΡΑΚΙΑ-ΘΑΛΕΙΑ Σαλπέας
6-7 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ ΣΝΔ
7-8.30 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Γυμνάσιο
7-9 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΝΔ
ΠΕΜΠΤΗ
2.30-4 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Γυμνάσιο
4-5 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ Σαλπέας
3.45-5.15 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡ. Ε-ΚΛΕΙΩ Γυμνάσιο
5.30-7 μ.μ. ΚΟΡΑΣ. Δ-ΠΑΓΚΟΡ. Β Γυμνάσιο
8-9 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΝΔ
8.30-10 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
2.30-4 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ Σαλπέας
4-5.30 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
3.30-5 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β Γυμνάσιο
5-6.30 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡ. Ε-ΚΛΕΙΩ Γυμνάσιο
5.30-7 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
6.30-8 μ.μ. ΚΟΡΑΣ. Δ-ΠΑΓΚΟΡ. Β Γυμνάσιο
8-9 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΣΝΔ
ΣΑΒΒΑΤΟ
9-10.15 π.μ. ΠΟΡΦΥΡΑΚΙΑ Σαλπέας
9-10.30 π.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β Σαλπέας
10.15-11.30 π.μ. ΘΑΛΕΙΑ Σαλπέας
10-11 π.μ. BABY VOLLEY Σαλπέας
11.30-1 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ Σαλπέας
1-2.30 μ.μ. ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Γυμνάσιο
2.30-4 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Ε-ΚΛΕΙΩ Γυμνάσιο
4.30-6 μ.μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας
6-7.30 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Δ-ΠΑΓΚΟΡ. Β Σαλπέας
ΚΥΡΙΑΚΗ
10.15-11.30 π.μ. ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Γυμνάσιο
11.30-1 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α-Β Γυμνάσιο
11.45-12.45 μ.μ. BABY VOLLEY Σαλπέας
1-2.15 μ.μ. ΠΟΡΦΥΡΑΚΙΑ Σαλπέας
2.15-3.30 μ.μ. ΘΑΛΕΙΑ Σαλπέας
3.30-5 μ.μ. ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ Σαλπέας